Tıbbi Sekreterlik, Hasta Kayıt Kabul Kursu Ankara

 

 

Tıbbi Sekreterlik Kursu Ankara

Tıbbi Sekreterlik Kursu Ankara, Resmi Kurum Onaylı ve E Devlet Onaylı Tüm Hastanelerde Geçerli Hasta Kabul İşlemleri Tıbbi Sekreterlik Sertifikası.

Tıbbi sekreterlik kursu Ankara, tıbbi sekreterlik kursu hastane ve sağlık kuruluşlarında, hasta kayıt kabul personeli olarak görev yapmak isteyen tıbbi sekreter ünvanı almak isteyen kişiler için düzenlenmiş kurstur. Kurs sonunda tıbbi sekreter, hasta kabul personeli sertifikası verilmektedir. Bu sertifika e devlet onaylı tıbbi sekreterlik sertifikasıdır. Aynı zamanda resmi kurum onaylı ve tüm hastanelerde geçerlidir.

 

Değerli Tıbbi Sekreter Adayları, tıbbi sekreterlik kursu eğitimi alarak, sağlık sektöründe yerini almak isteyen birçok adayını hayaline ulaştıran kurumumuz başarısını paylaşmaya devam ediyor. Tıbbi Sekreter olmaya hazırlanıyor ve sizi başarıya ulaştıracak Tıbbi Sekreterlik Kursu arayışı içindeyseniz doğru adrestesiniz. Alanında uzman hoca kadromuzla Hasta Kayıt Kabul Personeli adaylarına özel hazırlanan kursumuz tam size göre. Ankara Tıbbi Sekreterlik Kursu 2021 yılı yeni grup eğitimlerimiz başlıyor.  Hasta Kabul Sekreterliği Kursumuz Kızlıay Ankara merkezde ulaşımı kolay bir noktada yer almaktadır. Hemen bize ulaşın, alanında uzman hoca kadromuzla hayallerinize daha hızlı ulaşın.

E Devlet Onaylı Tıbbi Sekreterlik Kursu, Alacağınız tıbbi sekreterlik sertifikası e-onaylı olup e-devlet üzerinde görünmektedir.

Her Hafta Farklı Bir Akademisyenle ve Kursiyerlerimizle İş Veren Kurumlar Arasında Bağlantı Kurma Güvencesiyle

Tıbbi Sekreterlik Kursu Ankara, Hasta Kayıt Kabul İşlemleri Kursu

 

TIBBİ SEKRETERLİK KURS PROGRAMI

1. HAFTA

HALKLA İLİŞKİLER VE İLETİŞİM

2. HAFTA

GÜZEL KONUŞMA DİKSİYON VE BEDEN DİLİ

PROTOKOL KURALLARI VE SEKRETERLİK

3. HAFTA

TIBBİ TERMİNOLOJİ

4. HAFTA

ICD  -  HASTALIKLARIN KODLANMASI

5. HAFTA

TIBBİ DOKÜMANTASYON, DOSYALAMA, ARŞİVLEME YAZIŞMA TEKNİKLERİ

6. HAFTA

SEKRETERLİK ESASLARI VE TIP SEKRETERLİĞİ

HASTANELERDE SEKRETERLERİN GÖREVLERİ

7. HAFTA

SAĞLIK HİZMETLERİNİN ÖZELLİKLERİ VE TÜRK SAĞLIK SİSTEMİ KRİZ, RİSK VE ÇATIŞMA YÖNTEMLERİ

8. HAFTA

SOSYAL GÜVENLİK UYGULAMALARI

SINAV

 


 Online Tıbbi Sekreterlik/Hasta Kayıt Kabul Kursu İçin Kurumuzem.com Sayfamızı Ziyaret Edin.

Tıbbi Sekreterlik Sertifika (Hasta Kabul Sertifikası) Kursu’nda Verilen Sertifikası Geçerliliği:

Tıbbi Sekreterlik Kursu’nda verilen sertifika resmi kurum onaylıdır ve tüm hastanelerde geçerlidir. Almış olduğunuz tıbbi sekreterlik kursu sertifikası kazanılmış hak olarak ömür boyunca geçerlidir. Bu Serfifika ile hasta kabul işlemleri elemanı tüm hastane ve sağlık kuruluşlarında tıbbi sekreter olarak görev yapabilirsiniz. Sağlık sektöründe yerini almak isteyen ve iş hayatına sağlık personeli olarak decam etmek isteyen lise ve üzeri mezun herkes tıbbi sekreterli kuru’na katılabilir. Hasta kabul sertifikası alarak birçok tıbbi sekreteri hayaline ulaştıran kurumumuz başarısını paylaşmaya devam ediyor. Tıbbi Sekreter olmaya hazırlanıyor ve sizi başarıya ulaştıracak Tıbbi Sekreterlik Kursu arayışı içindeyseniz doğru adrestesiniz.

 

Tıp Sekreterliği (Hasta Kabul Sertifikası) Kursu süresi:

Tıbbi Sekreterlik (Hasta Kabul İşlemleri) kursu toplam 8 hatfa sürmektedir.  Kurs birerbir örgün olarak verilmektedir ve tıbbi sekreterlik kursu’na katılım zorunluluğu bulunmaktadır.

 

Tıp Sekreterliği Çalışma Alanları:

Tıbbi sekreterlik kursunu başarı ile tamamlayan adaylar, istihdam edildikleri sağlık kuruluşlarını, özelliklerini ve amaçlarını bilmeleri gerekmektedir. Tıbbi Sekreterler, sağlık hizmeti sunan kurumlar, hastaneler hemşirelik Bakım, geriatri merkezleri ve evde bakım merkezleri yanında ayakta sağlık hizmeti sunan doktor muayenehaneleri, diş hekimi muayenehaneleri, diğer sağlık personeli muayenehaneleri sağlık birimlerince sunulan ayakta bakım merkezleri, tıbbi teşhis amaçlı tüm bu sağlık kuruluşlarında tıbbi sekreter “hasta kabul işlemleri personeli” olarak görev yapabilirler.

 

Tıbbi Sekreter Kime Denir? Tıbbi Sekreterlik Nedir? Nasıl Tıbbi Sekreter Olunur?

 

Tıbbi sekreter sağlıkla ilgili her türlü alanda istatistiki verileri toparlayan, derleyen, ardından bilimsel ve tıbbi metotlarla dayanarak elde ettiği verileri analiz eden kişilerdir. Tıbbi sekreterler tıp alanında çeşitli metotlar kullanarak bu metotları ilgili birimlere gönderir, bilgiler doğrultusunda rapor eder ve yetkililere iletir. Ayrıca, tıbbi sekreterler tıbbi konularda tüm haberleşme ve yazışma işlemlerinin de yürütülmesine yardımcı olur. Tıbbi sekreterlik bir sağlık okulundan mezun olduğu gibi, Tıbbi Sekreter; Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı bir kurumdan çeşitli sertifika programlarına katılarak da olunabilir. Tıbbi sekreterler tıp alanında sorumlu sağlık memurları olarak bilinir.

 

Tıbbi Sekreterlerin Çalışma Ortamı ve Tıbbi Sekreterlerin Çalışma Koşulları:


Tıbbi sekreterlik kursunu başarı ile tamamlayıp belge almaya hak kazanan hasta kabul kursu öğrencilerimiz hastanelerin çeşitli birimlerinde görev yaparlar. Tıbbi dokümantasyon personeli ve sekreter hastanelerde hasta dosyaları arşiv işlemlerinde, tıbbi sekreterler polikliniklerde, servis sekreterliklerinde ve bürolarda görev yaparlar. Hastane personeli ve hastalarla yakın ilişki içerisindedirler. Çalışma ortamı kalabalık ama temiz ve gürültüsüzdür. Hasta yatırma veya taburcu etme işlemleri ile ilgili birimlerde çalışan sekreterler isteklerini ifade edemeyen veya isteklerinin hemen yapılmasını isteyen hasta sahipleri veya yakınlarına durumu açıklamakta zorluklarla karşılaşabilirler.

 

Sizlere en iyi eğitimi vermek için hiçbir şeyden taviz vermiyoruz.


Tıbbi Sekreterlik Kursu Ankara, Resmi Kurum Onaylı. Her Hafta Farklı Bir Akademisyenle ve Kursiyerlerimizle İş Veren Kurumlar Arasında Bağlantı Kurma Güvencesiyle. tıbbi sekreterlik kursu ankara, tıbbi sekreterlik kursu kızılay ankara, tıbbi sekreterlik kursları ankara, hasta kabul kursu ankara, hasta kabul kursu ankara, hasta kayıt kabul işlemleri kursu ankara, tıbbi sekreterlik kursu ankara, ankara tıbbi sekreterlik kursu, tibbi sekreterlik kursu ankara, tıp sekreterliği kursu ankara, tıbbi sekreterlik kursları ankarada hasta kabul kursları ankara tıbbi dökümantasyon sekreterlik kursu ankaradaki tıbbi sekreterlik kursları, ankarada tıbbi sekreterlik kursu veren yerler ankara Tıbbi Sekreterlik Kursu, Tıbbi Sekreterlik Kursu Ankara, Tıbbi Sekreterlik Kursları Ankara, Hasta Kabul Kursu, Hasta Kabul Kursu Ankara, Hasta Kabul İşlemleri Kursu, Tıbbi Sekreterlik Kursu Ankara, Ankara Tıbbi Sekreterlik Kursu, Tibbi Sekreterlik Kursu Ankara, Tıp Sekreterliği Kursu Ankara, Tıbbi Sekreterlik Kursları Ankarada Hasta Kabul Kursları Ankara Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik Kursu Ankaradaki Tıbbi Sekreterlik Kursları, Ankarada Tıbbi Sekreter Kursları tıbbi sekreterlik kursu, tıbbi sekreterlik kursu ankara, tıbbi sekreterlik kursları ankara, hasta kabul kursu, hasta kabul kursu ankara, hasta kabul işlemleri kursu, tıbbi sekreterlik kursu ankara, ankara tıbbi sekreterlik kursu, tibbi sekreterlik kursu ankara, tıp sekreterliği kursu ankara, tıbbi sekreterlik kursları ankarada hasta kabul kursları ankara tıbbi dökümantasyon ve sekreterlik kursu ankaradaki tıbbi sekreterlik kursları, ankarada tıbbi sekreter kursları ankara iş garantili tıbbi sekreterlik kursu ankara iş garantili hasta kayıt kabul kursu ankara iş güvenceli hasta kabul kursu ankara tıbbi sekreterlik kursu ankara ankara onaylı sertifika kursları ankara onaylı ik sertifikası ankara iş garantili tıbbi sekreterlik kursu ankara, iş garantili hasta kabul kursu ankara tıbbi sekreterlik kursu kursları eğitimleri yorumları, tavsiye, öneri, tecrübeli, kaliteli hocalar, iyi hocalar, Tıbbi Sekreterlik ve Sağlık Hizmetleri Kursu, Sertifika Hacettepe Üniversitesi Onaylıdır. Tıbbi Sekreterlik Kursu Kızılay Ankara, Sertifikalı Eğitim Programları Ankara,Tıbbi Sekreterlik Kursu Ankara ankarada tıbbi sekreterlik kursu veren yerler, e-Devlet üzerinden sorgulanabilen tıbbi sekreterlik sertifikası sahibi olun. E-devlette görünen tıbbi sekreterlik sertifikası sahibi olun. E devlet Onaylı Tıbbi Sekreterlik Sertifikası. üniversite onayli ve e devlet onaylı hasta kabul sertifikası kursu, e devlet onaylı tıbbi sekreterlik sertifikası, E Devlet Onaylı Tıbbi Sekreterlik Kursu

 

 

 

 

Artıvizyon Akademi

Telefon Numaralarımız

İletişim ve Ön Kayıt Formu

Kızılay Şehit Adem Yavuz Sokak Kumrular İş Merkezi No:17/12 Çankaya-ANKARA

(0312) 431 3100  -  (0532) 235 5776

Ön kayıt Yaptırmak İçin

Lütfen Linkteki Formu Doldurun.

 

Copyright © Artıvizyon Akademi. Telif Hakları ARTIVİZYON.COM.TR'ye Aittir.  

Neyseo  -  Seo Uzmanı

     

Tıbbi Sekreterlik Kursu Ankara